KONST / Litografier / Färglitografi 11978092
nr 1197 8092
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Djurgården. Signerad, daterad 1983, numrerad 209/250. Motivet: 36x48 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:21:41
19/8 21:40:29
20 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant